تبلیغات

 


ترکیه کشوری زیبا با بهترین و جذاب ترین تفریحات که نظیر ندارد از جمله تفریحات آنتالیا که اشاره شده است تفریحات که قابل تصور نیست پراز هیجان خاص برخوردار است ترکیه با جاذبه های ناب که توجه بسیار زیادی از گردشگران را جذب کرده است با معروف ترین هتل ها رستورانهای اطراف بندر قایقرانی تا ورزشهای پرطرفدار ساحلی . آنتالیا همچنین مکان مناسبی برای دیدن بناهای رومی از قبلی شهر باستانی آسپندوس و ترمسوس می باشد . 

 

 

پارک های آبی آنتالیا:

 

یکی از تفریحات جذاب است آب و هوا است که گردشگران را به سوی خود کشانده آنتالیا پارک های هیجان انکیزی دارد که توریست های زیادی را به خود جذب می کنند . اکثر هتل های ساحلی در آنتالیا دارای پارک های آبی هستند که برای میهمانان هتل ها می توانند از هیجان آنها لذت ببرند .

 

پارک های آبی آنتالیا

 


جیپ سافاری آنتالیا:

 چشم انداز فوق العاده کوه ها ، رودخانه ها ، دره های هیجان انگیز ، دامنه کروه و روستاهای آنتالیا شما را به وجد خواهد آورد . در حدود ۱۰ ساعت مسیری ۱۲۰ کیلومتری را خواهید پیمود و تا ارتفاع ۱۳۰۰ متر از سطح دریا بالا خواهید رفت . اگر هم می خواهید در این تور رانندگی کنید ، کافیست گواهینامه خود را همراه داشته باشید .

 

رافتینگ در آنتالیا


رافتینگ آنتالیا:


یکی از هیجان انگیز ترین تفریحات آنتالیا ، رافتینگ است . رافتینگ طرفداران بسیاری دارد . روزی شاد و پر هیجان در روخانه کوپروچای آنتالیا . تور رافتینگ را می توانید در همه هتل ها تهیه کنید . با رافتینگ مسیری ۱۴ کیلومتری را با قایق های مخصوص طی خواهید کرد . البته قبل از شروع تور ، آموزش های لازم را خواهید دید و سپس سوار قایق های ۲ نفره و یا ۱۰ نفره خواهید شد

 

رافتینگ در آنتالیا

 

اسب سواری در آنتالیا:

جذاب ترین تفریح و هیجان انگیز ترین که میتوان گفت از جذابیت خاصتی برخوردار است برای اسب سواری حتما لازم نیست حرفه ای باشید . افراد مبتدی نیز می توانند قبل از اسب سواری آموزش دیده و این فعالیت هیجانی را تجربه کنند . برای این کار به یکی از باشگاه های اسب سواری در آنتالیا بروید . باشگاه اورست در روستای چاکیرا در ۱۲ کیلومتری مرکز آنتالیا قرار دارد . این باشگاه نزدیکترین باشگاه اسب سواری به شهر است .

 

اسب سواری در آنتالیا

 

غواصی در آنتالیا:

یکی از بی نظیر ترین تفریحات در انتالیا که فوق العاده است غواصی بهترین انتخاب برای کشف زیبایی های دریاست . آنتالیا مراکز غواصی زیادی دارد که می توانید با رعایت ایمنی و استاندارهای جهانی به دنیای زیرآب رفته و از تماشای گونه های گیاهی و جانوری دریایی لذت ببرید . افراد مبتدی نیز نگران نباشند ، قبل از شروع به شما آموزش های لازم داده خواهد شد . در آنتالیا دو نوع تور غواصی را می توانید انتخاب کنید . غواصی نمایشی و غواصی با قایق . غواصی نمایشی برای افراد مبتدی است که شامل آموزش ، گرم کردن و شیرجه در آب به عمق ۵ متری . غواصی با قایق برای حرفه ای هاست .

 غواصی در آنتالیا

 

+ نوشته شده توسط heliz در سه شنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۷ قبل از ظهر، ۱۰۰ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: بهترین تفریحات، تفریحات ناب آنتالیا
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha