تبلیغات

مرکز خرید دتسکای میر مسکو

مرکز خرید دتسای میر یکی از مراکز خرید مسکو ست که به معنای دنیای کودکان است. در این مرکز خرید هر چیزی که به کودک شما ربط داشته باشه پیدا میشه . یه مرکز خرید بزرگ و دارای شعبات مختلف در مسکو که دارای انواع وسایل بازی بچه ها شخصیت های کارتونی لباس بچه ها و خیلی چیزای دیگه است. این فروشگاه بزرگترین فروشگاه اسباب بازی روسیه است. در واقع یه شهر رویایی برای بچه هاست که می تونه برای کودک شما یک تجربه فراموش نشدنی و رویایی باشه. در تور روسیه ما شرکت کنید تا با هم به این فروشگاه برویم.

http://russia12.com/tag/russia-tour/

مراکز خرید لوکس مسکو

http://russia12.com/tag/russia-tour/http://russia12.com/tag/russia-tour/http://russia12.com/tag/russia-tour/toys (2)-qprtoys (4)-qprtoys (9)-qpr

شاید هر کودکی آرزو داشته باشه خیلی چیزارو که تو دنیای ما بزرگترا هست از نزدیک ببینه مثلا یه هواپیمای گاز سوز واقعی یه راه آهن یا ماشین اسباب بازی کنترول از راه دور یا یه زیر دریایی واقعی توی آب . که همه ی اینارو میشه تو این فروشگاه پیدا کرد.دارای 8 طبقه و لباس های کودکان با برندهای معروف و داخلی و خارجی در بعضی از مغازه های این مرکز، کتاب و دی وی دی و انواع سوغات سایر کشورها هم فروخته میشود. مطمئن باشید که بزرگترین دغدغه هر بچه ای بازی کردنه پس بردن فرزندتون به این فروشگاه بزرگترین و بهترین هدیه ای هست که می تونید بهش بدید.

http://russia12.com/tag/russia-tour/

 

مراکز خرید ارزان روسیه

http://russia12.com/tag/russia-tour/

 

 

+ نوشته شده توسط سمیه در یکشنبه، ۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۵:۰۰ بعد از ظهر، ۵۴ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha