تبلیغات
اگر تور مستقیم روسیه را برای مسافرت انتخاب کرده اید و یا در یکی از تورهای روسیه شرکت نموده اید و میخواهید به روسیه نیز سفر کنید ، آشنایی با این شهر قبل از سفر باعث می شود که برای سفرتان برنامه ریزی منظم تری داشته باشید . یکی از جاهایی که اغلب گردشگران مایلند در روسیه ببینند ، مراکز خرید روسیه ست . در واقع یکی از جاذبه های گردشگری روسیه همین مراکز خرید متنوع است . پیشنهاد ما این است که حتما از این مراکز خرید دیدن کنید ، از دست دادن برخی مراکز خرید ارزان روسیه ، حسرت بار است.

 

1. مرکز خرید مور مال سوچی

این مرکز خرید شامل پاساژهای بزرگیست که دارای تنوع های زیادی است در این مرکز خرید می توانید با جدیدترین تولیدات برندهای معروف آشنا شوید.

http://russia12.com/

2. مجتمع تجاری گوم Gum

با قدمت بیش از 120 سال، در میدان سرخ مسکو واقع شده است. گوم مرکز خریدی پیشرو در مارک‌های معروف جهان در روسیه به شمار می آید. بنای این ساختمان به نوعی نماد مسکو و هم‌سطح با بنای کرملین و مقبره لنین است.

http://russia12.com/

3. خیابان نوسکی

نوسکی معروفترین خیابان روسیه ست .این خیابان 4 کیلومتری از دریاسالاری تا صومعه ی الکساندر نوسکی کشیده شده است اما قطعه ای از آن که 5 کیلومتر طول دارد و به ایستگاه مسکوسکی نزدیک می باشد.

http://russia12.com/

4. مراکز خرید ایکا IKEA

سه فروشگاه از مجموعه فروشگاه های بین المللی ایکا در مسکو وجود دارد که همگی در خارج از جاده کمربندی و در مراکز خرید بزرگی چون مگا Mega که توسط ایکا اداره می شوند قرار گرفته اند. این مرکز خرید اتوبوس های به رنگ زرد روشن را به صورت رایگان در اختیار قرار می دهد که از نزدیک ترین ایستگاه مترو حرکت می کنند.

http://russia12.com/

5. مرکز خرید اوروپتسکی Evropeiskiy

مرکز خرید جدیدی ست که در روسیه ، در سال ۲۰۰۶ در شهر مسکو حوالی ایستگاه کیفسکی Kievsky نزدیک مترو افتتاح شده است و در مغازه های آن بسیاری از مارک های بین المللی نظیر Calvin Klein, Swatch, Marks and Spencer, Levi’s, Next یافت می شوند.

http://russia12.com/

6. مرکز خرید دتسکای میر Detskiy Mir

به معنای دنیای کودکان است و انواع اسباب بازی ها را می توان در آن یافت اما در بعضی از مغازه های این مر کز، کتاب و دی وی دی و انواع سوغات سایر کشورها هم فروخته می شود.

http://russia12.com/

7.مرکز خرید هنرهای عامیانه روسیه

در این بازار یکی از درخشان ترین نمونه هایی از هنرهای مردمی روسیه به فروش می رسد و با استفاده از قلع، گرمای شدید و نقاشان لاک بر روی اجسامی مانند قاشق، کاسه، ظروف، گلدان و تکه های کوچک مبلمان و زیور آلات نقاشی کاری می کنند
سپس قطعات در یک کوره خشک شده، سپس با خاک رس پوشیده و در کوره قرار داده شده است.

http://russia12.com/

 

+ نوشته شده توسط سمیه در دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۷:۰۰ بعد از ظهر، ۶۲ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha