تبلیغات

فروشگاه های مترو مسکو

Shop by Metro Moscow

اگر تور مسکو را برای سفر به روسیه انتخاب کرده اید فرصت این را دارید که از شیک ترین مراکز خرید دنیا در این شهر دیدن کنید . بله درست خواندید ، برخی از مراکز خرید مسکوبحدی شیک هستند که با بهترین های دنیا برابری می کنند . مسافرین تور روسیه میتونن در این مراکز، جدیدترین تولیدات معروف ترین برندهای دنیا را ببینید و با قیمت مناسب خریداری کنید . یکی از مراکز خرید منحصر بفر روسیه، فروشگاه های مترو مسکو می باشد.
http://russia12.com/

فروشگاه های مترو مسکو روسیه

http://russia12.com/ فروشگاه های مترو یکی از بهترین مراکز خرید روسیه و مراکز خرید مسکودر شهر های مختلف روسیه می باشد. وسعت فروشگاه های مترو در سطح جهان 2/ 4میلیون متر مربع می باشد که تعداد فروشگاه های مترو در شهر های مختلف روسیه به 40 و در شهر مسکو به 10 واحد میرسه که در هر یک از آنها بیش از 300 تا 400 نفر مشغول بکارند و کسب و کاسبی می کنند که دو هزار تولید کننده و شرکت های بازرگانی با این فروشگاه مترو همکاری دارند.

http://russia12.com/

فروشگاه های مترو مسکو

 

http://russia12.com/در فروشگاه های مترو روسیه بیش از 30هزار قلم کالا از انواع مختلف غذایی و غیر غذایی در اینگونه فروشگاهها بصورت 24 ساعته عرضه میشه وسعت فروشگاه های مترو از 8 تا 10 هزار متر مربع در نوسان میباشد برا مثال در سال 2007حجم فروش گروه مترو در جهان 32میلیارد یورو بوده است و تعداد فروشگاه های آن بالغ بر 600 واحد در 29 کشور میشه که با مارک های مترو و ماکرو معروف هستند.

http://russia12.com/

فروشگاه های مترو مسکو روسیه

http://russia12.com/سود حاصل از فعالیت فروشگاه های مترو در جهان در سال 2007 در مقایسه با 2006 حدود 6 درصد رشد داشته است. خریدار فروشگاههای مترو مسکو از طریق دریافت کارت مجوز خرید که بدر خواست ادارات حقوقی به منظور برگشت مالیات بر ارزش افزوده صورت می گیرد، انجام میشه. فروشگاه های مترو از پوشش کالایی مناسب،امکانات رفاهی جهت مشتریان، صدور اسناد دقیق فروش برخوردار هستند، برخی از اقلام اینگونه فروشگاه ها که عمدتاً مواد غذایی هستند اجباراً بصورت چند تایی بفروش می رسند. سیستم خرید این فروشگاه ها بصورت رقابتی بوده و لذا قیمت فروش آن در مقایسه با سایر فروشگاه های مستقر در روسیه پایین تر و ارزون تر می باشد.

http://russia12.com/

فروشگاه های مترو روسیه

 

+ نوشته شده توسط سمیه در چهارشنبه، ۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲:۰۰ بعد از ظهر، ۴۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha