تبلیغات

فروشگاه جوج تاون پنانگ

George Town Penang

بعضی از گردشگرانی که در تور مالزی شرکت می کنند و به این شهر پنانگمی روند هدفی جز خرید کردن ندارند. معمولاً این دسته از گردشگران در ماه آگوست برای حراج های سالیانه به پنانگ می روند. در این ماه فروشگاه ها به شلوغ ترین حد خود در طول سال می رسند. معمولاً اجناسی که در فروشگاه ها عرضه می شوند برندهای اصلی هستند اما اجناسی که در مغازه های بیرون و دست فروشی ها فروخته می شوند بیشتر بدلی هستند که در این بخش به یکی از مراکز خرید پنانگ بنام فروشگاه جوج تاون می پردازیم.
http://malaysia12.com/

فروشگاه جوج تاون پنانگ

shoppجورج تاون یک مرکز پر زرق و برق و پر از تلاش پنانگ در بخش شمال شرقی این جزیره قرار دارد. این شهر هنوز پیوندهای محکم خود را با فرهنگ چینی حفظ کرده است. این پیوند را می توان در مغازه های قدیمی که اجناس سنتی می فروشند و در تعداد زیادی معبد و کافه تریا و فروشگاست،مشاهده کرد. جورج تاون شهری جالب و جمع و جور است و بیشتر جاهای دیدنی آن را به سادگی می توان با پیاده روی با استفاده از سه چرخه ها ترایشو مشاهده کرد.

George Town Penang

فروشگاه جوج تاون پنانگ

shoppاگر از فروشگاه جورج تاون صنایع دستی می خرید دقت داشته باشید که بدون مجوز قادر به خارج کردن آن ها از کشور نیستید، پس در هنگام خرید مجوز خارج کردن آن ها را از فروشنده دریافت کنید.جورج تاون بهترین مکان برای خرید جواهرات، وسایل آنتیک ، مجسمه ها و آثار هنری است. خرید از این فروشگاه یکی از محبوب ترین کارهای گردشگران در پنانگ است.

George Town Penang

فروشگاه جوج تاون پنانگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مراکز خرید مالزی می توانید با این شماره 88548853 تماس بگیرید.
+ نوشته شده توسط سمیه در سه شنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۳:۵۸ بعد از ظهر، ۴۴ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha