تبلیغات

فروشگاه آشان مسکو

AUCHAN Shop Moscow

از مراکز خرید مسکومی توان به فروشگاه آشان مسکو روسیه اشاره کرد که این فروشگاه زنجیره ای توسط روسی ها اداره میشه این فروشگاه شامل سوپرمارکتی بزرگ ، فروشگاههای کوچک مختلف ، رستوران ، کافه و سینما ست . این مرکز نیازهای روزانه شما را برطرف میکند و اجناس مارک دار در آن فروخته می شود . ذر این فروشگاه میتونید غذاهای روسی میل نمایید و لذت ببرید .اگر با تور مسکوبه این شهر سفر کردید حتما از این مرکز خرید دیدن نمایید .
 
http://russia12.com/

فروشگاه آشان مسکو

http://russia12.com/ فروشگاه آشان اولین بار در سال 1961 در فرانسه تأسیس و سپس با توسعه فعالیت های خود به یکی از بهترین هایپر مارکتهای جهان تبدیل گشت. این فروشگاه در اسپانیا 43 هایپرمارکت و 117 سوپر مارکت، در ایتالیا 35 هایپرمارکت و 206 سوپر مارکت، درلهستان 517هایپر مارکت و 11 سوپر مارکت داشته، و در سایر نقاط جهان از جمله آرژانتین، مجارستان، چین، پرتغال،مکزیک، لوگزامبورگ و مراکش نیز دارای شعبه می باشد.

http://russia12.com/

فروشگاه آشان مسکو روسیه

http://russia12.com/

فروشگاه آشان مسکو روسیه

http://russia12.com/ فروشگاه های آشان یکی از بهترین مراکز خرید مسکو و مراکز خرید روسیه دارای 19 شعبه در شهر مسکو بوده و شعباتی نیز در سایر شهرهای این کشور از جمله نژنی نووگراد سامارا، ایکاترینبورگ، سنت پترزبورگ، رستوف، کراسنادارس، نوسیبیرسک دارد.خرید از این فروشگاه برای تمای مردم آزاد می باشد و روزانه 12 ساعت از ساعت 10 صبح تا 10 شب به خدمات رسانی مشغول است. سطح قیمت درصد نسبت به مغازه های کوچک درسطح شهر ارزونتره.

http://russia12.com/

فروشگاههای آشان مسکو

http://russia12.com/

فروشگاه آشان روسیه

امیدوارم از این مطلب بهره کافی را برده باشین علاوه بر این روسیه فروشگاه های زیادی داره فقط کافیه تو،تور روسیه با ما همراه باشین.

 

+ نوشته شده توسط سمیه در سه شنبه، ۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲:۰۰ بعد از ظهر، ۵۳ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha